sobota, 31 sierpnia 2013

Marcel cz.1


Jak co poniedziałek wybierałam się do szkoły, niestety dzisiaj musiałam autobusem szkolnym. Nienawidzę tego ale mój braciszek jest na tyle głupi że mnie zapomniał obudzic i się spóźniłam na pierwszą lekcję, czekałam właśnie na mój autobus, siedziałam na ławce i patrzyłam wprost na moje buty, ktoś obok mnie usiadł nie zainteresowałam się tym ' ktosiem '. Cały czas patrzyłam tak na prawdę na nic, może jestem w szkole popularna i każdy myśli że mam gadane, ale tak nie jest. Jestem nieśmiała i boje się zagadac nawet do sprzedawczyni, w szkole udaję tylko taką wygadaną żeby nie wyszło na jaw jaka jestem na prawdę.
- Czekasz na autobus?

Ktoś moje rozmyślenia przerwał, kątem oka widziałam że ma czarne spodnie a do tego dopasowane brązowe buty,podniosłam głowę i odwróciłam wzrok na chłopaka. Jeśli mam byc szczera był strasznie ubrany, na sobie miał wyprasowaną biała koszulkę a na to założony jeszcze sweterek.
Sweter był wsadzony do środka spodni, na nosie miał wielkie i duże okulary które tylko zakrywały jego piękne zielone oczy,włosy miał idealnie ułożone do góry. Patrzyłam przez moment na niego.
- Jeśli jestem tutaj na przystanku, to raczej że tak.
Powiedziałam to dośc chamsko, nie wiem dlaczego przecież tylko się grzecznie zapytał.
- Przepraszam, nie chciałam tak na ciebie naskoczyc.
Uśmiechnął się w moim kierunku, spojrzałam na niego jeszcze raz ... JAKI ON MA BOSKI UŚMIECH.
Jade, dośc to tylko jakiś kujon w sweterku nic więcej, podjechał mój autobus szybko wstałam i chciałam już  wsiąśc ale zobaczyłam że on robi to samo. Wsiadłam i zajęłam moje ulubione miejsce czyli na samym końcu, przy samym oknie .. nikt tam nie siadał bo wiedzieli że to jest moje miejsce. Nawet jak nie jechałam autobusem to i tak nikt tam nie siadał, dziwne przecież ich nie zbije.
- Wolne?
Usłyszałam za sobą głos, dobrze znany głos ten głos który przed chwilą słyszałam na przystanku, nie spojrzałam na niego powiedziałam tylko krótkie ' Tak ' poczułam jak siedzenie obok mnie się ugina to znaczy że usiadł, kilka uczniów z mojej szkoły się na mnie popatrzało. Jakbym była jakaś sensacją czy coś. Rozumiem jestem popularna ale nie aż tak.

Weszłam powolnym krokiem do szkoły, na korytarzu kilka osób powiedziało mi ' hej ' odpowiedziałam im i poszłam dalej, otworzyłam swoją szafkę wyciągnęłam z szafki książki i zeszyty. Podeszły do mnie moje przyjaciółki zaczęliśmy rozmawiac, zauważyłam za nimi tego kolesia z przystanku, chciał chyba ze mną porozmawiac bo stał i tak stał,przeprosiłam dziewczyny i podeszłam do niego.
- Coś się stało?
- Nie, ja tylko chciałem wiedziec do jakiej klasy chodzisz.
Jak to powiedział od razu spuścił wzrok na ziemię, na jego policzkach pojawiły się maje rumieńce, słodko tak wyglądał. Uśmiechnęłam się dyskretnie.
- B jeśli ty też to fajnie, możemy usiąśc razem.
- Właśnie też tam chodzę, dzisiaj jestem tutaj pierwszy raz i tylko ciebie tutaj znam, lepiej ze mną nie siedź w ogóle to błąd że ze mną już rozmawiasz, ja już pójdę.
I odszedł bez słowa, co to miało znaczyc że błąd że już z nim gadam? nic nie ważne dziwny człowiek, wróciłam do dziewczyn, patrzyły się na mnie dziwnie.
- Gadasz z kujonem?
- Tak a co?
- A reputacja? przez niego możesz już jej nie miec.
- Jakoś mi na tym nie zależy.

Zamknęłam szybko szafkę, wyminęłam je i poszłam w kierunku sali .... 

8 komentarzy:

 1. Świetne czekam na dalszą część <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej, ale fajnie, że zachowała się tak a nie inaczej w stosunku do niego i w ogóle. Już nie mogę się doczekać kolejnej części :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żyjesz myśląc, że masz całą wieczność na rozpatrywanie najróżniejszych spraw. Nie zdajesz sobie jednak sprawy, że jedna chwila potrafi zniszczyć wszystko. Sprawić, że jakiekolwiek jutro przestaje istnieć. Przewrócić twoje życie do góry nogami, pokazując ulotność chwil. Zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele miałeś, gdy jedyne co trzymasz w swoich ramionach to wspomnienia.
  Zayn stracił wszystko, co miało dla niego znaczenie. Ronnie odeszła, a on nie mógł nic na to zaradzić. Czy uda mu się ją odzyskać? Czy może już na zawsze będzie musiał zapomnieć o ukochanej, nie mając pojęcia, co zrobił nie tak?

  Zapraszam na bloga www.when-i-was-your-man.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy next ♥♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny rozdział :)))
  zapraszam: http://i-knew-you-were-trouble.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. pisz dalej *.* possible-fanfiction.blogspot.com - zajrzyj :)

  OdpowiedzUsuń
 7. - GENIALNY < PERFEKCYJNY !!!!


  Pseplasam za spam ♥
  http://zapsuta-dusza.blogspot.com/
  Historia anorektyczki/ bulimiczki, która po gwałcie zostaje porwana przez króla wyścigów i pewnego siebie chłopaka .
  - głównym bohaterem Louis

  OdpowiedzUsuń