środa, 31 lipca 2013

Wyjazd? Kiedy rozdział? Co się dzieje?


Dzisiaj będzie taka sobie notka,bardziej organizacyjna i takie tam.Chodzi mi także o rozdziały,a także co się dzieje w moim życiu.Najpierw rozdziały ... jak widać nie pojawiają się reguralnie ... dlaczego? ponieważ tak jakby brak weny,brak czasu.Wyjeżdżam 15 sierpnia najpierw Berlin a z Berlina na lotnisko i od razu wylatuje do Brukseli.Oczywiście jeżeli z tą Brukselą wyjdzie wszystko dobrze to wylatuje.Jeszcze 1 września mam wesele no i zaczyna się szkoła ... naprawdę nie wiem kiedy pojawią się kolejne rozdziały,powiem tyle że nawet jeśli rozdział nie pojawi się 2 miesiące góra więcej.To nie znaczy że opuściłam blog nienie! pamiętam o nim tylko no wena ... to też jest bardzo ważne.A co u was? c:Jeżeli chcesz wiedzieć co u mnie w tym czasie.
To zaobserwuj mnie na instagramie,twitter albo tumblr.
Linki podane na dole.


Dziękuję i dobranoc. c:

5 komentarzy:

 1. Zapraszam na mojego bloga:
  http://school-of-shadows.blogspot.com/
  Blog jest o 16-letniej Olivii, która została wysłana przez macochę do mrocznego i tajemniczego Hogwartu. W nocy Olivia słyszy krzyki, śnią jej się po nocach koszmary i jej mama w trumnie. Olivia będzie musiała przywrócić dawną ideę Hogwartu, mądrość. Niestety przeszkadza jej w tym córka dyrektorki, Kelsey . Dziewczyna się zmienia w mroczną emo by królowa tej szkoły nie dokuczała jej. W czasie nauki Oli, Emily i Harry poznają mroczne sekrety tej szkoły.
  Opowiadanie horror-fantasy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam cię do Libster Blog Award.

  Szczegóły tutaj :
  http://love-forever-forever.blogspot.com/2013/08/libster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Historia dwudziestoletniej Ashley Benson, która jak do tej pory nie zaznała w swoim życiu miłości przez co twierdzi, że w samolubnym świecie tylko samolubni wygrywają.
  Przestała ufać, współczuć i przywiązywać się do kogokolwiek. Sama spostrzega życie jako swoistą grę, z której niektórzy muszą odpaść wcześniej niż zamierzają, a ona odrobinę im w tym pomoże, bo jeśli nie, sama zginie, ale w końcu na tym polega jej praca, prawda?
  Jej cechy charakteru, a w szczególności to jak bardzo jest obojętna na innego człowieka sprawiły, że świetnie odnalazła się jako seryjny morderca.
  Wszystko może się jednak zmienić gdy odnajdzie na swej krętej i nietypowej drodze miłość...
  Ale czy jej dotychczasowe życie pozwoli na tak silne uczucie?
  A co gorsza, czy wszyscy wyjdą z tego żywi?
  W ROLACH GŁÓWNYCH:
  Ashley Benson oraz Zayn Malik

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominowałam Cię do Always the best blogs. Więcej u mnie w zakładkach ;)
  http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na bloga
  http://forget-fanfic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń