sobota, 8 czerwca 2013

Make me Wanna Die

  --- LOTTIE ---

  Czasami się zastanawiam jak to możliwe , jak to się stało że zakochałam się i to jeszcze był mój wróg od dziecka . Nie znam na to odpowiedzi ,  ale jak byłam obok jego to czułam nic innego , tylko szczęście . Wypełnia moją pustkę w sercu i on doskonale o tym wie , gdy nie ma go przy mnie czuje jakbym umierała z tęsknoty . Leżałam tak i rozmyślałam nad całym moim życiem , odwróciłam się na drugi bok i zobaczyłam go jak słodko spał , powoli otwierał swoje  zaspane oczy .
Spojrzał na mnie i uśmiechnął się , przeciągnął się po czym szybko wstał z łóżka . Ubrał się i było widać że chciał już wychodzić .
- Wybierasz się gdzieś?
Nic nie odpowiedział ,  spojrzał na mnie przepraszającym wzrokiem i wyszedł bez słowa ,  położyłam się znowu na łóżku i zamknęłam oczy ... wiedziałam że z nim jest coś nie tak , to nie ten sam Niall co przedtem . Wstałam z łóżka i przygotowałam się na kolejne zajęcia , wyszłam z domu i skierowałam się do szkoły , po drodze spotkałam kilka osób z którymi dotarłam na lekcje . Chemia? nie było moją mocną stroną ,  nic nie rozumiałam z tego przedmiotu próbowałam się skupić ale nie wychodziło mi to  , poczułam na ramieniu jakąś rękę odwróciłam głowę i zobaczyłam Nicka który podaje mi jakąś karteczkę . Wzięłam ją i przeczytałam " Fajnie spędzało się noc z Niall'em? Caroline . " zgniotłam papierek i wyrzuciłam do kosza ,  gdy przechodziłam obok jej stolika spojrzałam na nią a ona na mnie ,  jej wzrok sprawiał jakby chciał mnie zabić? Po skończeniu wszystkich lekcji ,  poszłam w stronę domu szłam przed park i rozmyślałam nad wszystkim ,  nawet nie zauważyłam kiedy dotarłam do domu . Weszłam do środka zauważyłam Caroline która coś robiła na telefonie ,  nawet 'cześć' mi nie powiedziała ani nic . Nie zwracałam na to szczególnej uwagi ,  nie miałam także siedzieć w domu więc postanowiłam gdzieś wyjść .
- Idziesz ze mną do klubu?  - zapytałam Caroline ,  spojrzała na mnie i pokręciła głowę że się zgadza ,  wyszykowałam się i czekałam na moją towarzyszkę , wyszła z łazienki cała gotowa i wyszliśmy z budynku .
- Ale ja wybieram klub dobrze? -  spytała mnie Caroline ,  nie miałam nic innego do wyboru jak się zgodzić .  Szliśmy w ciszy ,  żadna z nas nie miała żadnego zamiaru się odzywać ,  aż do klubu weszliśmy i każda poszła w swoją stronę .


Podeszłam i usiadłam przy barze ,  zamówiłam sobie jednego łagodnego drinka ,  ktoś obok mnie usiadł spojrzałam na tą osobę ... tą osobą był Zayn , był lekko w szoku że mnie tutaj spotkał , przywitał się ze mną i zaczęliśmy rozmawiać .
- Jest z wami Niall?
Gdy wypowiedziałam te zdanie , przeczesał powoli swoje włosy i spojrzał na mnie dziwnym wzrokiem . Wiedziałam że coś jest nie tak , coś prze de mną ukrywa .
- Tak jest ...
- O to super ,  a gdzie?
- Powiem ci tylko jedno ,  zapomnij o nim i żyj dalej dobrze?
Byłam zszokowana , nie wiedziałam co powiedzieć -  jak to zapomnieć? cooo ...
- Obiecaj mi tutaj!
- No dobrze obiecuje ,  ale co to ma do rzeczy .
Wtedy Zayn obrócił mi krzesło na widok jednych z toalet ,  widziałam tam Niall'a który całuje się z Alice a potem po prostu zaprowadza ją do kabiny ... poczułam na moim policzku słone łzy , odwróciłam wzrok na Zayn'a a ten po prostu mnie wyprowadził z klubu na świeże powietrze . Siedzieliśmy na krawężniku , nie pocieszał mnie bo i tak wiedział że mu się nie uda , nadal łzy spływały po moich policzkach i nie miały zamiaru przestać ,  kątem oka widziałam że chłopak  chce mnie przytulić ale nie wiedział jak się za to zabrać . Więc to ja przytuliłam się mocno do niego ,  objął niepewnie mnie rękoma  i tak siedzieliśmy ,  płakałam mu w koszulę a on nic z tego nie robił .  Teraz jedynie czego potrzebowałam to Harre'go nic innego tylko jego ... • Czytasz to komentujesz ,  uwierz daje mi to wielką motywację . 
 • Podoba ci się moje opowiadanie? to zaobserwuj . :)10 komentarzy:

 1. Chlip chlip... Nialll dupku coś ty zrobił!!!!???
  Wybacz muszę odreagować co będzie dość trudne...
  Opowiadanie rozdział świetny... Pozazdrościć tylko... Czekam na dalszy ciąg historii.
  xxEwikxx

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajebiste ale fakt ,że z Nialla taki dupek to szok.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niall głupku cos ty zrobił?
  Jak mogłeś? ;(
  Focham sie na ciebie :(
  Super rozdział ;)
  Czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieje ze jej się to sni. Kocham twoje opowiadanie. Czekam na nexta. =)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny rozdział... Ale ten Niall głupi -.- Czekam na następny ^^ <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Włączyłam sobie do twojego opowiadania tą piosenkę. Podasz mi tytuł, bo zapomniałam? A co do reszty to Niall okazał się (za przeproszeniem), bezuczuciowym chu*em ! Zayn, dobrze zrobiłeś!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sala Samobójców - 9 Crimes (Damien Rice}

   Usuń
  2. Dziękuję ;*

   Usuń
 7. O BOŻE JAK ON MÓGŁ!?!?!?!?
  mam pytanko jaka to piosenka leci przy czytaniu??
  proszę o odpowiedz! PLIS!! :D

  ~Alex<3

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudny rozdział i całe opowiadanie, a Niall zachował się jak kompletny dupek. Czekam na nexta ;)

  OdpowiedzUsuń